top of page

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade

  • Pembe Pudara’nın 15 günlük bir iade politikası bulunmaktadır. Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 15 gün içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz hakkında pembe@pembe-pudra.com adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

  • Yalnızca bu e-posta adresine bildirilen talepler dikkate alınacaktır. Ürününüz, tüm aksesuarları sağlam şekilde, orijinal ambalajında/kutusunda ve yapıştırılmış tüm etiketlerle birlikte kullanılmamış olmalıdır. Ürün teslim alındığındaki gibi olmalıdır.

  • Ürün, satın alındığına dair makbuz veya satın alma işlemine kanıt olacak bir belge ile gönderilmelidir .İade edilen ürünler tarafımızca alındığında tarafınıza bilgi verilecektir. Ürünün politika koşullarını sağlamaması durumunda Pembe Pudara para iadesini reddetme hakkını saklı tutmaktadır. İadenin onaylanması durumunda, ödeme 15 gün içinde hesabınıza iade edilecektir.

Değişim

  • Siparişinizin teslim alınmasından sonraki 15 gün içinde değişim yapılmaktadır. İade ile aynı koşulları geçerlidir.

  • Bir ürünü değiştirmeniz gerekiyorsa, daha fazla yönlendirme için lütfen pembe@pembe-pudra.com 'a bir e-posta gönderin. Değişim ve iadelerde oluşacak olan tüm vergi ve masraflar müşteriye aittir. İade ve değişim kargo bedeli müşteriye aittir.

  • Ürününüzü iade etmek ve değiştirmek için aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir:  

Tuzla Cad. Okan Sok. Darıca / Kocaeli

  • Pembe Pudara ailesi, iade ve değişim sırasında postayla kaybedilen eşyaların sorumluluğunu kabul etmemektedir. İade ve değişim sırasında ortaya çıkabilecek kargo masrafları müşteriye aittir, Pembe Pudara’dan talep edilemez.

  • Lütfen, www.pembe-pudra.com’u kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.pembe-pudra.com sitesini  kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. www.pembe-pudra.com aşağıda  belirtilen genel ve özel koşulları  dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.  www.pembe-pudra.com ziyaret  ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.

bottom of page